Menu
OnTaxi - Order a taxi onlineUser

Реферальна програма для водіїв

Кожен зареєстрований користувач водійського додатка OnTaxi має персональний промокод. Цим промокодом вигідно залучати друзів, які хочуть стати водієм або пасажиром сервісу.

Знижка для друга-пасажира

Коли друг-пасажир активує ваш персональний промокод у клієнтському додатку OnTaxi, то отримає знижку на першу поїздку. Після активації термін дії знижки обмежений у часі. Знижка надається тільки новим користувачам, у яких немає виконаних поїздок.

Бонус для друга-водія

Коли друг-водій активує ваш персональний промокод у водійському додатку OnTaxi під час реєстрації, а також виконає необхідну кількість замовлень за визначений період часу, то отримає бонус у вигляді поповнення особистого рахунку на певну суму.

Винагорода за приведеного друга

За кожного запрошеного друга (і водія, і пасажира) можна отримати винагороду. Винагорода надається, якщо друг здійснить необхідну кількість поїздок за визначений період часу.

Винагорода надається у вигляді поповнення особистого рахунку певною сумою у водійському додатку OnTaxi.

Розповсюдження персонального промокоду

Персональний промокод необхідно використати тільки в особистих цілях. Розповсюджувати його можна за допомогою відправки в будь-якому каналі засобів комунікації (email, месенджер, соціальні мережі тощо) або в усній формі. Публічне розповсюдження персонального промокоду в соціальній мережі можливе на особистій сторінці та у випадку, якщо контент публікації належить вам.

Комерційне розповсюдження персонального промокоду заборонено. Не допускається публікація промокоду в статтях на ресурсах, контент яких належить не вам. Не можна розповсюджувати персональний промокод, використовуючи інструменти пошукового маркетингу (наприклад, Google Ads).

OnTaxi має право здійснювати ануляцію винагород, знижок і бонусів, а також тимчасове або постійне блокування користувачів, які порушують умови розповсюдження персональних промокодів.

Номінали промокодів, розміри знижок, бонусів, винагород, терміни та умови їх надання можна знайти в пункті меню “Акаунт” водійського додатка OnTaxi.