Menu
OnTaxi - Замовити таксі онлайн

Реферальна програма для пасажирів

Кожний зареєстрований користувач клієнтського додатка OnTaxi має персональний промокод. Цим промокодом вигідно ділитися з друзями, які зацікавлені стати користувачами сервісу.

Знижка для друга

Коли друг активує ваш персональний промокод, то отримає знижку на першу поїздку. Після активації термін дії знижки стане обмеженим у часі. Знижка надається тільки новим клієнтам, у яких не було виконаних поїздок.

Винагорода за приведеного друга

За кожного приведеного друга можна отримати винагороду. Винагорода надається, якщо друг здійснить необхідну кількість поїздок за визначений період часу.

Винагорода надається у вигляді промокоду, який надає вам знижку на будь-яку поїздку. Промокод-винагорода надходить у вигляді повідомлення і має обмежений термін активації. Знижка за промокодом-винагородою після активації теж має обмежений термін дії.

Розповсюдження персонального промокоду

Персональний промокод необхідно використати тільки в особистих цілях. Розповсюджувати його можливо шляхом відправки через будь-який канал засобів комунікації (email, месенджер, соціальні мережі тощо) або в усній формі. Публічне розповсюдження персонального промокоду в соціальній мережі можливе на особистій сторінці та у випадку, якщо контент публікації належить вам.

Комерційне розповсюдження персонального промокоду заборонено. Не допускається публікація промокоду в статтях на ресурсах, контент яких належить не вам. Не можна розповсюджувати персональний промокод, використовуючи інструменти пошукового маркетингу (наприклад, Google Ads).

OnTaxi має право здійснювати ануляцію знижок та винагород, а також тимчасове або постійне блокування користувачів, які порушують умови розповсюдження персональних промокодів.

Номінали промокодів, розміри знижок, винагород, терміни та умови їх надання можна знайти в пункті меню “Промокоди” клієнтського додатка OnTaxi.