Menu
OnTaxi - Замовити таксі онлайн

Реферальна програма для водіїв

Кожен зареєстрований користувач водійського додатка OnTaxi має персональний промокод. Цим промокодом вигідно залучати друзів, які хочуть стати водієм або пасажиром сервісу.

Знижка для друга-пасажира

Коли друг-пасажир активує ваш персональний промокод у клієнтському додатку OnTaxi, то отримає знижку на першу поїздку. Після активації термін дії знижки обмежений у часі. Знижка надається тільки новим користувачам, у яких немає виконаних поїздок.

Бонус для друга-водія

Коли друг-водій активує ваш персональний промокод у водійському додатку OnTaxi під час реєстрації, а також виконає необхідну кількість замовлень за визначений період часу, то отримає бонус у вигляді поповнення особистого рахунку на певну суму.

Винагорода за приведеного друга

За кожного запрошеного друга (і водія, і пасажира) можна отримати винагороду. Винагорода надається, якщо друг здійснить необхідну кількість поїздок за визначений період часу.

Винагорода надається у вигляді поповнення особистого рахунку певною сумою у водійському додатку OnTaxi.

Розповсюдження персонального промокоду

Персональний промокод необхідно використати тільки в особистих цілях. Розповсюджувати його можна за допомогою відправки в будь-якому каналі засобів комунікації (email, месенджер, соціальні мережі тощо) або в усній формі. Публічне розповсюдження персонального промокоду в соціальній мережі можливе на особистій сторінці та у випадку, якщо контент публікації належить вам.

Комерційне розповсюдження персонального промокоду заборонено. Не допускається публікація промокоду в статтях на ресурсах, контент яких належить не вам. Не можна розповсюджувати персональний промокод, використовуючи інструменти пошукового маркетингу (наприклад, Google Ads).

OnTaxi має право здійснювати ануляцію винагород, знижок і бонусів, а також тимчасове або постійне блокування користувачів, які порушують умови розповсюдження персональних промокодів.

Номінали промокодів, розміри знижок, бонусів, винагород, терміни та умови їх надання можна знайти в пункті меню “Акаунт” водійського додатка OnTaxi.